معرفی دوره آمادگی ارشد مدیریت جهانگردی(۱۱۲۵) در دپارتمان کسب و کارهای گردشگری تهران غرب

معرفی دوره آمادگی ارشد آزمون سراسری مجموعه مدیریت جهانگردی(۱۱۲۵)

۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۲:۵۲ کد : ۵۸۹۹ اطلاعیه دوره ها
تعداد بازدید:۴۵۳۴
داوطلبان گرامی جهت اطلاع از مشخصات دوره آمادگی کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی لطفا کلیک کنید.
معرفی دوره آمادگی ارشد آزمون سراسری مجموعه مدیریت جهانگردی(۱۱۲۵)

دوره آمادگی ارشد دپارتمان کسب و کارهای گردشگری و هتلداری

دپارتمان کسب و کارهای گردشگری و هتلداری تهران غرب با همکاری جمعی از دانش آموختگان رتبه‌های برتر سال‌های قبل و اساتید دانشگاه رشته مدیریت جهانگردی با تجارب ارزشمندی که در برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی مرتبط در سطح دانشگاه‌های مطرح رشته مدیریت گردشگری دارند، اقدام به برگزاری اولین دوره آموزش غیرحضوری "کلاس‌های آمادگی ارشد مجموعه مدیریت جهانگردی آزمون سراسری" در سطح کشور نموده است. این دپارتمان با گردآوری مجموعه‌ای از اساتید علمی برجسته سعی بر ارائه کلاس‌های آموزشی با کیفیت به همراه آزمون‌های آزمایشی و مشاوره و برنامه‌ریزی تخصصی برای متقاضیان شرکت کننده در آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی با هدف کسب رتبه‌های برتر و رقابت‏‬ پذیری بیشتر دارد.

خدمات آموزشی دپارتمان

 1. کلاس‌های آمادگی آموزشی

کلاس‌های آموزشی دوره آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی در این دپارتمان بصورت کامل و جامع با هدف پوشش تمامی سرفصل‏های‏ آموزشی در قالب ۲۲۴ ساعت آموزش با ۸ عنوان درسی ترکیبی برنامه ‏ریزی شده است:

 • زبان انگلیسی تخصصی گردشگری
 • شناخت صنعت و برنامه ‏ریزی توسعه جهانگردی
 • اقتصاد جهانگردی (خرد، کلان و گردشگری)
 • ریاضیات کاربردی، پژوهش عملیاتی و آمارکاربردی
 • بازاریابی و مدیریت بازار گردشگری
 • تئوری‌های مدیریت و رفتار سازمانی
 • تاریخ و علوم اجتماعی (تاریخ فرهنگ ایران، هنرمعماری و باستان‌شناسی، جامعه‏شناسی، مردم‏شناسی و فرهنگ‏عامه)
 • جغرافیا عمومی، جغرافیای ایران، گذران اوقات فراغت و مبانی نقشه خوانی.

داوطلبان گرامی با زمینه‌های تحصیلی مرتبط یا غیرمرتبط در مقطع کارشناسی با شرکت در این دوره قادر خواهند بود موارد امتحانی آزمون را بطور کامل بر اساس آخرین منابع آزمون سراسری فراگرفته و آمادگی لازم را جهت شرکت و رقابت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت جهانگردی کسب کنند. نحوه آموزش دوره بصورت برخط بر بستر LMS اجرا خواهد شد و تمامی کلاس‌های برگزار شده بصورت ضبط شده برای مدت مشخصی در پروفایل دانشجویان باقی خواهد ماند. تمامی مطالب جهت پوشش سرفصل مطالب برای موفقیت در آزمون سراسری با استفاده از نرم افزار آموزشی PPT و دسته بندی شده توسط اساتید متخصص هر درس ارائه می‌شود. این دپارتمان برای نخستین بار اقدام به برگزاری کلاسهای آمادگی ارشد مدیریت جهانگردی بصورت آنلاین برای تمامی متقاضیان سراسر کشور نموده است.

 1. آزمون‌های آزمایشی و جامع

داوطلبان آزمون سراسری مجموعه مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد برای آمادگی بیشتر علاوه بر کلاس‌های آموزشی نیازمند شرکت در آزمون‌های آزمایشی برنامه ریزی شده هستند. از این رو در این دوره، چهار مرحله آزمون آزمایشی بصورت ۳ مرحله آزمایشی و یک مرحله جامع (آزمون چهارم) از ابتدا تا انتهای دوره بر اساس مواد امتحانی و آموزشی کلاسهای آمادگی طرح ریزی شده است. داوطلبان گرامی با شرکت در این آزمون‌ها و اطلاع از موارد امتحانی هر آزمون در نهایت تا پایان آزمون چهارم سنجش کاملی از تمامی سرفصل‌های آزمون سراسری را در محیط رقابتی شبیه سازی شده، تجربه می‌کنند. آزمون‌ها بدلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط موجود بصورت آنلاین خواهد بود. لذا، شرکت تمامی داوطلبان از نقاط مختلف کشور در این آزمون بلامانع خواهد بود. دانشجویانی که بصورت خودخوان در حال آمادگی هستند با شرکت در این آزمون‌های آزمایشی از نقاط ضعف و قوت خود آگاه شده و امکان موفقیت بیشتری خواهند یافت. برنامه آزمون‌های آزمایشی و مواد امتحانی هر آزمون تا پایان تیرماه به داوطلبانی که ثبت نام نموده‌اند، اعلام خواهد شد.

 1. مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

لازمه کسب موفقیت در این مسیر پرچالش بهره بردن از تجربه و راهنمایی‏ مشاوران برجسته و آگاه در این زمینه به داوطلبان گرامی است. متقاضیان دریافت خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی درسی در دپارتمان کسب و کارهای گردشگری و هتلداری ازابتدای ثبت نام و دریافت خدمات مشاوره از دپارتمان با مشاور مشخص شده مرتبط شده و ارزیابی اولیه در خصوص زمینه تحصیلی مقطع کارشناسی داوطلب بطور تخصصی انجام می‌شود. سپس باتوجه به ویژگی و شرایط هر داوطلب برنامه و مشاوره‌های تلفنی بصورت هر دوهفته یکبار در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد. فرایند مشاوره داوطلب در صورت قبولی در آزمون سراسری تا انتخاب گرایش و رشته محل مرحله دوم ادامه خواهد داشت. متقاضیان گرامی در صورت ثبت نام پکیج کامل شامل تمامی کلاس‌های آموزشی و آزمون‌های آزمایشی از خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی با کیفیت اشاره شده بصورت رایگان برخوردار خواهند شد.

 1. کلاس‌های جمع بندی نکته و تست

برای آمادگی بیشتر داوطلبان کلاسهای فشرده بصورت مکمل کلاسهای آموزشی برای جمع بندی و مرور در قالب نکته و تست برنامه ریزی شده که عمدتاً در یک ماه منتهی به آزمون سراسری ارائه خواهد شد. اطلاعات کلاسهای نکته و تست تمامی دروس در زمان مشخص متعاقباً اعلام خواهد شد.

در ادامه جدول دروس کلاس‌های آموزشی، آزمون‌های آزمایشی و خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی مطابق با عناوین آزمون سراسری مجموعه مدیریت جهانگردی را به همراه شهریه دوره بصورت پکیج و تک درس مشاهده می‌فرمایید:

کلاس حضوری

آزمون‌های آزمایشی

مشاوره و برنامه ریزی

ساعت آموزشی

مدرس

شهریه

(تومان)

 • زبان انگلیسی تخصصی گردشگری

۳۶

استادمحبی

(رتبه ۲۰ آزمون ارشد م. جهانگردی)

۷۵۰.۰۰۰

 • شناخت صنعت و برنامه‌ریزی توسعه جهانگردی

۳۲

دکتر فرخیان

(رتبه ۲ کنکور سراسری دکتری مدیریت گردشگری)

۶۵۰.۰۰۰

 • اقتصاد جهانگردی (خرد، کلان و گردشگری)

۲۸

دکتر خلیل‏نژاد

(دکتری اقتصاد)

دکتر‬ نیک‏بین

(رتبه ۱۶ آزمون ارشد م. جهانگردی)

۵۴۰.۰۰۰

 • ریاضیات کاربردی، پژوهش عملیاتی و آمارکاربردی

۳۲

دکتر شاهوردی

(دکتری ریاضی)

۶۵۰.۰۰۰

 • بازاریابی و مدیریت بازار گردشگری

۲۴

استاد آرندیان

(رتبه ۵ آزمون ارشد م. جهانگردی)

۴۸۰.۰۰۰

 • تئوری‌های مدیریت و رفتار سازمانی

۲۴

دکتر دیاکو عباسی

(دکتری مدیریت گردشگری)

۴۸۰.۰۰۰

 • تاریخ و علوم اجتماعی (تاریخ فرهنگ ایران، هنرمعماری و باستان‌شناسی، جامعه‏شناسی، مردم‏شناسی و فرهنگ‏عامه)

۲۰

دکتر هاشمی یزدی

(دکتری جامعه شناسی)

۳۳۰.۰۰۰

 • جغرافیا عمومی، جغرافیای ایران، گذران اوقات فراغت و مبانی نقشه خوانی

۲۸

دکتر نیک بین

(رتبه ۱۶ آزمون ارشد م. جهانگردی)

۴۲۰.۰۰۰

 • تمامی دروس

۲۲۴ ساعت

۴.۱۰۰.۰۰۰

 • آزمون‌های آزمایشی و جامع

۴ مرحله (۳ آزمون آزمایشی + ۱ آزمون جامع)

۸۰۰.۰۰۰

 • مشاوره و برنامه ریزی

دو هفته یکبار تا انتخاب رشته مرحله دوم آزمون سراسری

۵۶۰.۰۰۰

 • آزمون‌های آزمایشی و مشاوره و برنامه‌ریزی

۴ مرحله آزمون+ مشاوره و برنامه ریزی

۱.۳۶۰.۰۰۰

 • کلیه دروس همراه با آزمون‌های آزمایشی (مشاوره و برنامه ریزی رایگان)

۲۲۴ ساعت آموزشی +

۴ مرحله آزمون+

مشاوره و برنامه‌ریزی

۴.۹۰۰.۰۰۰

 • کلیه دروس همراه با آزمون‌های آزمایشی (مشاوره و برنامه ریزی رایگان) ۱۰% تخفیف مخصوص متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب

۲۲۴ ساعت آموزشی +

۴ مرحله آزمون +

مشاوره و برنامه‌ریزی

۴.۴۱۰.۰۰۰

روزهای تشکیل کلاس‌ها و برگزاری آزمون‌ها، پنجشنبه و جمعه هر هفته از ابتدای مرداد تا آذرماه ۱۴۰۰ می‌باشد.

ثبت نام پکیج کامل دروس به همراه آزمون شامل مشاوره و برنامه‌ریزی بصورت رایگان خواهد بود.

دانشجویان و فارغ‏التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب در صورت ثبت نام پکیج کامل (کلاس+آزمون) از تخفیف ۱۰ درصدی + مشاوره و برنامه ریزی رایگان بهره‌مند خواهند بود.

www.Tourism-dep.wtiau.ac.ir

مخاطبان دوره

این دوره برای متقاضیان با مدرک حداقل کارشناسی مدیریت گردشگری، هتلداری یا سایر رشته‌های مرتبط که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت جهانگردی را در دانشگاه‌های سراسری دارند طراحی و برنامه‌ریزی شده است. با توجه به اینکه مجموعه مدیریت جهانگردی جزو رشته‌های شناور دفترچه آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش کشور تعریف شده است امکان شرکت در این آزمون به عنوان رشته دوم برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در کنار رشته اصلی وجود دارد.

زمان‏بندی دوره

اولین دوره آمادگی ارشد مجموعه مدیریت جهانگردی (کد ۱۱۲۵) کنکور سراسر ۱۴۰۱ بصورت تخصصی در این دپارتمان از مهرماه ماه ۱۴۰۰ بمدت چهار ماه در قالب کلاس‌های آمادگی، آزمون‌های آزمایشی و مشاوره و برنامه‌ریزی درسی آغاز می‌گردد. داوطلبان و دانشجویان گرامی جهت ثبت نام در این دوره از خردادماه الی شهریور ماه با توجه به ظرفیت محدود کلاس‌ها امکان ثبت نام الکترونیک از طریق وب سایت دپارتمان با لینک داده شده دارند.

"اولویت شرکت با متقاضیانی است که برای ثبت نام زود هنگام اقدام نمایند."

ساعت و روزهای تشکیل کلاس‌ها

شروع دوره ازمهر ماه الی‬ بهمن ۱۴۰۰ به طول چهار ماه می‌باشد. روزهای تشکیل کلاس‌ها؛ هر پنج شنبه و جمعه ‏از ساعت ۸ الی ۱۷ می‌باشد. برنامه دقیق کلاس‌ها پس از ثبت نام داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد.

ملزومات شرکت در دوره

داوطلبان گرامی برای شرکت در این دوره به کامپیوتر یا گوشی همراه هوشمند به همراه اینترنت با سرعت مناسب نیازمند هستند.

شرایط ثبت نام و پرداخت

داوطلب دوره آمادگی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی در دپارتمان کسب و کارهای گردشگری و هتلداری تهران غرب پس از انتخاب کلاس‌های آموزشی، آزمون‌های آزمایشی و خدمات مشاوره و برنامه ریزی مورد نیاز از طریق لینک ثبت نام الکترونیک داده شده اقدام به ثبت نام در بازه زمانی مشخص شده نماید.

پرداخت هزینه دوره در صورت انتخاب پکیج کامل آموزشی دوره به همراه آزمون‌های آزمایشی با تخفیف مشاوره و برنامه‌ریزی کامل تا مرحله انتخاب رشته در آزمون سراسری خواهد بود. پرداخت شهریه پکیج کامل بر اساس جدول خدمات آموزشی دوره بصورت اقساط (دو قسط ۲.۴۵۰.۰۰۰ تومانی) می‌باشد. در غیر این صورت پرداخت شهریه کلاسهای آموزشی تک درس یا آزمون‌های آزمایشی و مشاوره و برنامه ریزی در زمان ثبت نام می‌باشد.

 

اطلاعات پرداخت دپارتمان کسب و کارهای گردشگری و هتلداری تهران غرب

شماره حساب ۰۲۱۶۸۹۰۷۰۶۰۰۹

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۹۰۰۴

شناسه واریز ۲۱۲۱۲۱۲۱۲۱۸۱

به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب

داوطلبان گرامی؛ لطفاً توجه بفرمائید پرداخت شهریه بدون شناسه واریز به شماره حساب داده شده بلااثر می‌باشد پس لطفاً شناسه واریز ۲۱۲۱۲۱۲۱۲۱۸۱ را در هنگام پرداخت لحاظ کنید.

جهت ثبت نام در کلاس‌های آموزشی، آزمون‌های آزمایشی و بهره‌مندی از خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی درسی بصورت الکترونیکی از طریق لینک ذیل اقدام نمائید.

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس و پشتیبانی دوره

واتس آپ شماره ۰۹۲۱۱۴۷۸۶۳۸

پیج رسمی اینستاگرام tourism_dep_wtiau

مدیریت جهانگردی تخصص ماست

 

لینک ثبت نام دوره آمادگی ارشد مدیریت جهانگردی (۱۱۲۵)

‌‌برای اطلاع از ظرفیت پذیرش مجموعه مدیریت جهانگردی (۱۱۲۵) کلیک کنید!

برای دریافت سوال ها و پاسخنامه کنکور ارشد سراسری مدیریت جهانگردی (۱۱۲۵) کلیک کنید! 

کلید واژه ها: آمادگی ارشد مدیریت جهانگردی دپارتمان کسب و کارهای گردشگری و هتلداری دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب دانشگاه_آزاد_اسلامی_تهران_غرب دوره_آمادگی_ارشد_مدیریت_جهانگردی آزمون_ارشد_مدیریت_گردشگری آزمون_ارشد_مدیریت_جهانگردی کلاس_کنکور_ارشد_گردشگری آزمونهای_آزمایشی_مدیریت_جهانگردی